Додрукарські послуги

      

ДОДРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ

Ми швидко і якісно здійснимо:

 

сканування;

цифрову фотозйомку;

розробку макетів;

розробку фірмового стилю;

верстку поліграфії;

кольоропробу;

кольорокорекцію

 

Сканування

Під скануванням мається на увазі процес, при якому будь-яке зображення переноситься в електронний вигляд і стає придатним до подальшого макетування і кольороподілу. Це найшвидший і легкий метод перекладу в електронну форму документа, надрукованого на папері. Також при скануванні зображення відтворюється досить точно і без втрати якості.

 

Цифрова фотозйомка

Як би ви не намагалися передати на словах всі переваги архітектурного об'єкту або товару, вам ніколи не вдасться це зробити краще високоякісної цифрової фотографії, яка дає повне уявлення про пропоновану продукцію або послугу.

Сайт, який не має ілюстрованих матеріалів хорошої якості, завжди буде менш успішним і відвідуваним, навіть якщо він наповнений унікальним текстовим контентом. Тільки професійна фотозйомка допоможе створити фото, які будуть привертати увагу відвідувачів і потенційних клієнтів. Наша компанія має все необхідне для проведення якісної фотозйомки: і досвідчених фотографів, і професійне обладнання. Ми проводимо звичайні, весільні, дитячі та предметні фотозйомки. По закінченню зйомки проводиться цифрова обробка, в ході якої коригуються різні параметри фотозображень.

 

Розробка макетів

Розробка макета - дуже важливий процес, від якого залежить кінцевий результат. Без правильно виготовленого макету отримати правильний виріб неможливо. У макеті закладаються всі особливості майбутнього виробу, його розміри, технологічне розташування на аркуші, внутрішнє наповнення та ін.

 

Розробка фірмового стилю

Під фірмовим стилем маються на увазі графічні елементи та інші інформаційні засоби, які застосовуються компанією під час розробки продукції. Створення фірмового стилю необхідно кожній компанії, адже без нього вона мало чим відрізнятиметься від конкуруючої компанії. Саме завдяки елементам фірмового стилю продукція компанії буде з нею асоціюватися.

 

ВЕРСТКА ПОЛІГРАФІЇ

Верстка - це процес, призначений для подання інформаційного матеріалу в структурований і зручний для читання вигляд. Здійснювати її повинні професіонали, інакше вона може зіпсувати всю роботу дизайнера. Наша компанія виконає верстку будь-якої складності, починаючи зі звичайної текстової, і закінчуючи складною технічною.

 

Кольоропроба

Кольоропроба - це зображення, яке служить зразком кольору. Іншими словами, це спеціально підготовлене зображення, надруковане на спеціалізованому кольоропробні обладнанні. Виготовлення кольоропроб - дуже важливий процес додрукарської підготовки, так як вже готове зображення повинно цілком відповідати виготовленому раніше макету.

 

Кольорокорекція

Кольорокорекція - етап, в ході якого вносяться зміни в колір оригіналу. Вона може знадобиться при висвітленні зображення, зайвої або недостатньої його контрастності.

Типография Бульвар, Типография в кременчуге, Типография Бульвар Кременчуг, Типография Бульвар контакты, Типография Бульвар сайт, Друкарня Бульвар, распечатка в кременчуге, цифровая печать в кременчуге, цифровий друк кременчук, офсетная печать в кременчуге, офсетний друк кременчук, печать объявлений в кременчуге, печать на ризографе кременчуг, печать меню для ресторана кременчуг, печать меню для бара в кременчуге, печать календарей в кременчуге, разработка фирменного стиля кременчуг, розробка фірмового стилю кременчук, печать листовок в кременчуге, листовки в кременчуге, печать каталогов в кременчуге, печать бухгалтерских книг и бланков кременчуг, разработка упаковки кременчуг, ламинация А2 в кременчуге, коробки для пиццы в кременчуге, печать газет в кременчуге, друк газет у кременчуці, тиснение фольгой в кременчуге, печать на ежедневниках в кременчуге, слепое тиснение в кременчуге, печать ценников в кременчуге, изготовление блокнотов в кеременчуге, печать на конвертах кременчуг, бумажные пакеты кременчуг, изготовление буклетов в кременчуге, изготовление коробок из картона в кременчуге, гофрокартон в кременчуге, открытки, приглашения кременчуг, друк етикеток в кременчуці, этикетка для хлебзаводов в кременчуге, этикетка на бутылку кременчуг, печать на самоклейке кременчуг, разработка этикетки в кременчуге, упаковка в кременчуге, этикетка в кременчуге, печать на картоне в кременчуге, бумажные пакеты в кременчуге, печать плакатов в кременчуге, печать периодических изданий в кременчуге, знаки электробезопасности в кременчуге, изготовление стикеров в кременчуге, офисная бумага А4 Кременчуг, газетная бумага А3 Кременчуг, А4 Кременчуг

Яндекс.Метрика