Про компанію

      

Про компанію

Сучасна друкарня «Бульвар» - це виробничий комплекс з численним парком додрукарського, друкарського, після друкарського обладнання та пакування готової продукції. Таким чином, весь цикл з виготовлення продукції відбувається в одному місці, забезпечуючи оптимальне співвідношення ціна / якість / терміни.

У технологічних процесах використовуються тільки високоякісну сировину та витратні матеріали. Величезний вибір європейського паперу: від стандартного крейдованого до дизайнерського, дозволяє задовольнити найвишуканіші смаки клієнтів.

Більше 9 років досвіду роботи команди, дозволяють враховувати багато тонкощів у розробці дизайну і друку, грамотно планувати виробничий процес і створювати якісну продукцію точно в строк.

Ми працюємо по всій Україні і знаємо географічні особливості роботи.

 

Серед наших клієнтів:

Підприємства харчової промисловості

Гірничо-збагачувальні комбінати

Машинобудівні заводи

Підприємства хімічної галузі

Цементні заводи

Підприємства транспорту та зв'язку

Металургійні комбінати

Комерційні банки

Міські та обласні адміністрації

Туристичні компанії

Підприємства сільського господарства

Ювелірні компанії

Підприємства медицини

Підприємства лакофарбової промисловості

 

МІСІЯ

• Надання поліграфічних послуг, що відповідають світовим стандартам.

• Підтримка високого статусу клієнта завдяки якісному виготовленню продукції.

 

СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ

• Удосконалення якості виконуваних робіт.

• Розширення спектру виробничих послуг для клієнтів.

• Впровадження нових технологій.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

• Висококваліфікований персонал.

• Широкий спектр послуг.

• Багаторічний досвід в поліграфії.

• Висока якість друку.

• Точність в дотриманні термінів виходу продукції.

• Надійність, чесність та відкритість у відносинах з Замовниками.

• Бездоганна ділова репутація.

 

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ

• Розуміння потреб Замовника, його завдань і специфіки. Наші клієнти - це наші партнери. Тільки довгострокові партнерські відносини можуть забезпечити взаємовигідне співробітництво, своєчасне і якісне виконання робіт.

• Професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного Замовника, високий рівень знань, навичок та кваліфікації персоналу.

• «Наша якість в боротьбі за Ваше перевагу!» Кожен наш партнер може бути впевнений, що довірений нам замовлення буде виконано точно в строк і з бездоганною якістю.

Типография Бульвар, Типография в кременчуге, Типография Бульвар Кременчуг, Типография Бульвар контакты, Типография Бульвар сайт, Друкарня Бульвар, распечатка в кременчуге, цифровая печать в кременчуге, цифровий друк кременчук, офсетная печать в кременчуге, офсетний друк кременчук, печать объявлений в кременчуге, печать на ризографе кременчуг, печать меню для ресторана кременчуг, печать меню для бара в кременчуге, печать календарей в кременчуге, разработка фирменного стиля кременчуг, розробка фірмового стилю кременчук, печать листовок в кременчуге, листовки в кременчуге, печать каталогов в кременчуге, печать бухгалтерских книг и бланков кременчуг, разработка упаковки кременчуг, ламинация А2 в кременчуге, коробки для пиццы в кременчуге, печать газет в кременчуге, друк газет у кременчуці, тиснение фольгой в кременчуге, печать на ежедневниках в кременчуге, слепое тиснение в кременчуге, печать ценников в кременчуге, изготовление блокнотов в кеременчуге, печать на конвертах кременчуг, бумажные пакеты кременчуг, изготовление буклетов в кременчуге, изготовление коробок из картона в кременчуге, гофрокартон в кременчуге, открытки, приглашения кременчуг, друк етикеток в кременчуці, этикетка для хлебзаводов в кременчуге, этикетка на бутылку кременчуг, печать на самоклейке кременчуг, разработка этикетки в кременчуге, упаковка в кременчуге, этикетка в кременчуге, печать на картоне в кременчуге, бумажные пакеты в кременчуге, печать плакатов в кременчуге, печать периодических изданий в кременчуге, знаки электробезопасности в кременчуге, изготовление стикеров в кременчуге, офисная бумага А4 Кременчуг, газетная бумага А3 Кременчуг, А4 Кременчуг

Яндекс.Метрика