Упаковка

      

Упаковка

Картонна упаковка використовується практично в усіх галузях виробництва. Яскрава, барвиста, зручна і функціональна упаковка привертає увагу покупців, збільшує обсяг продажу товару.

 

Друк упаковки

Ви можете не турбуватися про спосіб друку –  наше виробництво має все необхідне друкарське обладнання, , яке необхідне для виробництва упаковки.

Друк здійснюється офсетним і цифровим способами.

 

Упаковка для харчових продуктів - харчова упаковка

Нашим підприємством виробляється великий спектр упаковок для харчових продуктів. Серед них можна виділити наступні групи:

- Картонна упаковка для чаю;

- Упаковка для кондитерських виробів: тортів, цукерок, печива, шоколаду;

- Картонні коробки для різних напівфабрикатів;

- Картонні коробки для пакування сипучих продуктів: круп, борошна, панірувальних сухарів та інше.

 

 Упаковка  - Pasta Box

За останній час у сфері громадського харчування - ресторанного бізнесу та швидкого харчування відбулися величезні зміни в кращу сторону. Все більша і більша кількість людей віддають перевагу їжі, приготованої поза домом, харчуючись в кафе, ресторанах і торгових точках швидкого харчування або замовляючи готову їжу на будинок. І така тенденція з кожним роком набуває все більшої популярності.

 

Упаковка для піци - Pizza Box

Вам потрібно доставити піцу, щоб вона не постраждала при доставці і потрапила на стіл замовника гарячою? Все дуже просто! Замовляйте якісну сучасну упаковку для піци!

У нас ви можете замовити коробки для піци практично з будь-якого картону, гофрокартону, металізованого картону для підвищеного збереження тепла.

Гарна упаковка для піци довго зберігає температуру піци, а це означає, що ваш клієнт отримає максимум задоволення від вашої піци.

 

Картонна упаковка для парфумерії та косметики

Індустрія краси величезна, в ній присутня безмежна кількість косметичних і парфумерних засобів, які потребують якісну упаковку.

Виготовленню коробок для косметики і парфюмерії ми приділяємо особливу увагу, тому що даний вид упаковки повинен відрізняться особливою привабливістю. Для створення краси і привабливості ми використовуємо цикл етапів післядрукарської обробки тиражу: ламінація глянцевою і матовою плівкою, вибіркове лакування, конгрев і тиснення фольгою, текстурування, тощо, а комбінування різних видів обробки дозволяє отримувати неповторно красиву і практичну упаковку.

 

Післядрукарська обробка упаковки

Післядрукарська обробка коробок може включати в себе такі етапи, як: тиснення фольгою, блинтовое тиснення, конгревне тиснення, ламінація глянцевою і матовою плівкою, суцільне або вибіркове лакування УФ- і ВД-лаком, висічка.

Типография Бульвар, Типография в кременчуге, Типография Бульвар Кременчуг, Типография Бульвар контакты, Типография Бульвар сайт, Друкарня Бульвар, распечатка в кременчуге, цифровая печать в кременчуге, цифровий друк кременчук, офсетная печать в кременчуге, офсетний друк кременчук, печать объявлений в кременчуге, печать на ризографе кременчуг, печать меню для ресторана кременчуг, печать меню для бара в кременчуге, печать календарей в кременчуге, разработка фирменного стиля кременчуг, розробка фірмового стилю кременчук, печать листовок в кременчуге, листовки в кременчуге, печать каталогов в кременчуге, печать бухгалтерских книг и бланков кременчуг, разработка упаковки кременчуг, ламинация А2 в кременчуге, коробки для пиццы в кременчуге, печать газет в кременчуге, друк газет у кременчуці, тиснение фольгой в кременчуге, печать на ежедневниках в кременчуге, слепое тиснение в кременчуге, печать ценников в кременчуге, изготовление блокнотов в кеременчуге, печать на конвертах кременчуг, бумажные пакеты кременчуг, изготовление буклетов в кременчуге, изготовление коробок из картона в кременчуге, гофрокартон в кременчуге, открытки, приглашения кременчуг, друк етикеток в кременчуці, этикетка для хлебзаводов в кременчуге, этикетка на бутылку кременчуг, печать на самоклейке кременчуг, разработка этикетки в кременчуге, упаковка в кременчуге, этикетка в кременчуге, печать на картоне в кременчуге, бумажные пакеты в кременчуге, печать плакатов в кременчуге, печать периодических изданий в кременчуге, знаки электробезопасности в кременчуге, изготовление стикеров в кременчуге, офисная бумага А4 Кременчуг, газетная бумага А3 Кременчуг, А4 Кременчуг

Яндекс.Метрика