Післядрукарська обробка

      

Післядрукарська обробка

Післядрукарська обробка - це всі процеси, вироблені з продукцією після її отримання з друкарської машини. Хоча поліграфічна продукція відразу після друку як правило є готовим продуктом, тим не менш, є цілий ряд операцій, який може позитивно позначитися на якості продукту.

Важливо при цьому розуміти, що навіть найякісніший продукт може бути зіпсований некоректною постобробкою, ми приділяємо технічній складовою цього процесу не меншу увагу, ніж самому процесу друку. Ми раді надати Вам наступні види послуг:

Порізка поліграфічної продукції частково подібна висіканню, з тією лише різницею, що різка в даному випадку застосовується лінійна. Здійснюється за допомогою спеціальних різальної машини (гільйотини), яка може використовуватися для вирівнювання країв друкованої продукції або для розрізання готових документів, етикеток, візиток і т.д.

Ламінування - це покриття графічної продукції плівкою. Підвищує міцність і захищає від різних зовнішніх впливів.

Розрізняють матове і глянсове ламінування. Глянсове ламінування надає блиск і робить кольори більш насиченими і яскравими.

Висічка - вирізка з цілісного листа паперу виробів різної складної форми за допомогою удару штампом-формою по контуру. Існують стандартні штампи, наприклад для папок, кишенькових календарів. Також можна виготовити штамп-висічку під замовлення, для здійснення Ваших найсміливіших ідей. Цікава нестандартна форма завжди здатна привернути увагу. Висічка часто застосовується при виготовленні листівок, етикеток, упаковок і багато чого іншого.

Біговка - процес нанесення прямолінійною борозенки на аркуш паперу. Застосовується у випадках, коли необхідно скласти по лінії папір щільністю понад 175 г / м2 або картон, щоб запобігти пошкодженню зображення.

Завдяки біговці барвистий шар не розтріскується, продукція має акуратний вигляд. Тому її іноді використовують і при фальцюванню тонших паперів.

Фальцювання - це процес складання друкованого аркуша з формуванням рівних послідовних вигинів, при цьому лінія згину називається - фальц.

Фальцювання роблять при виготовленні брошур, буклетів, листівок, а також каталогів і книг.

Тиснення - специфічний процес обробки паперу, завдяки якому можна отримати рельєфне зображення. В основі технологічного процесу лежить використання металевого кліше на друковану продукцію під впливом високих температур. Тиснення, у свою чергу, ділиться на блинтовое, тиснення фольгою і конгревне. Перший тип тиснення найбільш підходить компаніям, які віддають перевагу витриманість і спокій у своїй корпоративній стилістиці - даний тип тиснення припускає завдання рельєфу на поліграфічної продукції без використання будь-яких фарбувальних матеріалів. Конгревне тиснення, навпаки, передбачає створення «піднесень» на друкованих матеріалів (а зокрема, особливою популярністю даний процес користується при виготовленні візиток). У свою чергу, тиснення фольгою дозволяє задати певний відтінок рельєфу - сам колір визначається кольором обраної фольги.

Фігурна плотерна порізка дозволяє створити наклейки з інформацією про послуги вашої компанії. Ці наклейки ви можете розмістити на склі, металевої, пластикової поверхні, що дає величезні можливості для яскравого оформлення вітрин магазинів, автотранспорту, вуличних покажчиків тощо Наклейки можуть мати як квадратну, прямокутну, так і складну форму.

Завдяки технологіям плотерної порізки, ви можете запустити власну лінію наклейок, що може стати ефективним доповненням до пакету вашої фірмової продукції.

Використання самоклеючих плівок, вирізаних за технологією плотерної порізки, вважається одним з найекономічніших і практичних способів рекламного оформлення різних поверхонь.

Типография Бульвар, Типография в кременчуге, Типография Бульвар Кременчуг, Типография Бульвар контакты, Типография Бульвар сайт, Друкарня Бульвар, распечатка в кременчуге, цифровая печать в кременчуге, цифровий друк кременчук, офсетная печать в кременчуге, офсетний друк кременчук, печать объявлений в кременчуге, печать на ризографе кременчуг, печать меню для ресторана кременчуг, печать меню для бара в кременчуге, печать календарей в кременчуге, разработка фирменного стиля кременчуг, розробка фірмового стилю кременчук, печать листовок в кременчуге, листовки в кременчуге, печать каталогов в кременчуге, печать бухгалтерских книг и бланков кременчуг, разработка упаковки кременчуг, ламинация А2 в кременчуге, коробки для пиццы в кременчуге, печать газет в кременчуге, друк газет у кременчуці, тиснение фольгой в кременчуге, печать на ежедневниках в кременчуге, слепое тиснение в кременчуге, печать ценников в кременчуге, изготовление блокнотов в кеременчуге, печать на конвертах кременчуг, бумажные пакеты кременчуг, изготовление буклетов в кременчуге, изготовление коробок из картона в кременчуге, гофрокартон в кременчуге, открытки, приглашения кременчуг, друк етикеток в кременчуці, этикетка для хлебзаводов в кременчуге, этикетка на бутылку кременчуг, печать на самоклейке кременчуг, разработка этикетки в кременчуге, упаковка в кременчуге, этикетка в кременчуге, печать на картоне в кременчуге, бумажные пакеты в кременчуге, печать плакатов в кременчуге, печать периодических изданий в кременчуге, знаки электробезопасности в кременчуге, изготовление стикеров в кременчуге, офисная бумага А4 Кременчуг, газетная бумага А3 Кременчуг, А4 Кременчуг

Яндекс.Метрика