Одноразовий посуд HoReCa сегмента

Тел: +38 (097) 382 74 82

      

Одноразовий посуд HoReCa сегмента

Продукція, пропонована для HoReCa-сегмента - це високоякісні вироби, вироблені на власному обладнанні і відповідають усім міжнародним стандартам. При виробництві використовуються самі передові технології, спрямовані на підвищення її якості та зниження собівартості виробництва. Завдяки знанню ринку одноразового посуду і очікувань її учасників, було сформовано пропозицію з широким асортиментом, надійною якістю і низькими цінами.

Маркетинг-підтримка продажів;

Ціни нижче ринкових;

Висока якість продукції;

Оригінальний дизайн продукції.

Картонні утримувачі, холдери з ручкою для одноразових стаканів з картону від Компанії «Бульвар» - прекрасний помічник при організації торгівлі на винос, з собою, кав'ярні формату піти / відняти. Такі холдери з ручкою зручно взяти з собою на прогулянку в парк чи в дорогу. Ваші відвідувачі по достоїнству оцінять рівень комфорту та зручності, який Ви зможете їм запропонувати за допомогою таких холдеров піти / відняти.

Картонні холдери для склянок дуже зручні у використанні, адже їх НЕ ПОТРІБНО збирати і витрачати на це робочий час Ваших співробітників! Тримачі поставляються готові до використання і мають литу конструкцію - достатньо лише розправити холдер і поставити в нього стакани. Так само, ми пропонуємо різні варіанти брендування даного продукту (вартість і вид нанесення обговорюється в індивідуальному порядку) .Мінімальний замовлення: 500 шт.

Працюємо по всій Україні. Відправку здійснюємо будь-яким зручним для Вас вантажоперевізником: Делівері, Ін-тайм, Автолюкс, Нова Почта-, і т.д.

Типография Бульвар, Типография в кременчуге, Типография Бульвар Кременчуг, Типография Бульвар контакты, Типография Бульвар сайт, Друкарня Бульвар, распечатка в кременчуге, цифровая печать в кременчуге, цифровий друк кременчук, офсетная печать в кременчуге, офсетний друк кременчук, печать объявлений в кременчуге, печать на ризографе кременчуг, печать меню для ресторана кременчуг, печать меню для бара в кременчуге, печать календарей в кременчуге, разработка фирменного стиля кременчуг, розробка фірмового стилю кременчук, печать листовок в кременчуге, листовки в кременчуге, печать каталогов в кременчуге, печать бухгалтерских книг и бланков кременчуг, разработка упаковки кременчуг, ламинация А2 в кременчуге, коробки для пиццы в кременчуге, печать газет в кременчуге, друк газет у кременчуці, тиснение фольгой в кременчуге, печать на ежедневниках в кременчуге, слепое тиснение в кременчуге, печать ценников в кременчуге, изготовление блокнотов в кеременчуге, печать на конвертах кременчуг, бумажные пакеты кременчуг, изготовление буклетов в кременчуге, изготовление коробок из картона в кременчуге, гофрокартон в кременчуге, открытки, приглашения кременчуг, друк етикеток в кременчуці, этикетка для хлебзаводов в кременчуге, этикетка на бутылку кременчуг, печать на самоклейке кременчуг, разработка этикетки в кременчуге, упаковка в кременчуге, этикетка в кременчуге, печать на картоне в кременчуге, бумажные пакеты в кременчуге, печать плакатов в кременчуге, печать периодических изданий в кременчуге, знаки электробезопасности в кременчуге, изготовление стикеров в кременчуге, офисная бумага А4 Кременчуг, газетная бумага А3 Кременчуг, А4 Кременчуг

Яндекс.Метрика